Celta Vigo - CA Osasuna 3:0

Po czterech meczów bez zwycięstwa Celta Vigo gustu właściciela, potwierdził rolę faworyta i przed własną publicznością nie wahał się Osasuna ostatni. Ale bez względu na to ile wydawało się, że mecz już decyzję z góry na boisku, która była dość w ten sposób. Trzy punkty, bo po pierwszej bramki Pioneho Sista ubezpieczającego do końca Jozabed Sáncheza i Iago Aspas.

Start przez chwilę ogrzać się do optymalnej temperatury, zwłaszcza na początku, w pierwszej zakłady bukmacherskie Unibet połowie goście są całkiem sprawnie udało się obronić. Po raz pierwszy wystrzelił w górę po około dwudziestu minutach gry Wass z Bongondou, ale żaden z nich uderzył w bramę. Celta dostał się zdecydowanie większa spokoju na 23 minut Sisto.

W istocie, było to dość karkołomne kombinacje, które oczywiście w finale wyglądał bardzo ładnie dla oka i nadal będzie udany. Rossi następnie sklepl piłkę do swojego kolegi, który wciąż ruchomego prawo w lepszej pozycji odprężającej i mającej na grzbiecie mija Sirigua. Następnie zdobył dwukrotnie sam Rossi, ale dopiero po raz pierwszy skierował do bramki przeciwnika, a następnie na zewnątrz.

W rzeczywistości, aż drugi akt do Pampeluny, aby uzyskać kilka więcej możliwości. Sergio Leon pięć minut po przerwie, aby dostać się na uderzenie z dość niewygodnym kątem, ale wciąż dość zatrudniają między trzema biegunami oraz reagującej Ruben Blanca. W 55 minut próbują kierować Miguel de la Cuevas, choć Ruben Blanca pokonania.

Chociaż Los Rojillos naprawdę poprawił po kolei, bez wyrównawcze kluby po prostu nigdy nie zrobił. Odwrotnie Célticos w końcu dodał dwa dokładnych trafień. W 87. minucie piłkę kwadrancie narożnej Marcela Díaz dobre wykorzystanie głowicy Jozabed Sánchez, jedna minutę przed końcem, a następnie delikatnie zgiąć Iago Aspas punktowane.